YAZILIM

Web tabanlı veya mobil bir uygulama, bir sistem yönetimi çözümü, nesne tanıma yazılımı veya kurumsal bir çözüm - ihtiyacınız ne olursa olsun, yazılım geliştiricilerimiz ve diğer BT uzmanlarımız bunu sizin için sunmaya hazırdır. Lynos'ta, yazılım geliştiricilerimiz var. Pek çok farklı teknolojide uzmanlaşan yazılım geliştiricileri istihdam ediyoruz: PHP, Python, Java, Ruby on Rails vb. QA ve DevOps mühendisleriyle birlikte arka uç, ön uç ve mobil geliştiriciler hizmetinizdedir. Müşterileri memnun eden mükemmel uygulamalar sunmak için UX ve UI tasarımcılarımızla yakın işbirliği içinde çalışırlar. Ekiplerimiz çevik ve ölçeklenebilirdir, her zaman en yüksek iletişim standartlarını ve tam şeffaflığı korurlar.

Teknolojide uzman olmanız gerekmez - size en iyi çözümler konusunda tavsiyede bulunacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Önce müşteri yaklaşımımızla, beklentilerinizi ve iş ihtiyaçlarınızı karşılayan bir yazılım tasarlayıp sunduğumuzdan ve ardından sizin için bakımını yaptığımızdan emin olacağız.

Pazarda on yıldan fazla bir süredir, kapsamlı uygulamalı deneyim topladık. En iyi yeteneklerimiz, telekomünikasyon, lojistik ve ulaşım, otomotiv ve diğerleri gibi iş dikeyleri için mükemmel web ve mobil uygulamalar geliştirdi.